Наші ціни

Зелений маршрут 40 хв

Квадроцикл - 800 грн

Баггі - 1200 грн

Червоний маршрут 60 хв

Квадроцикл - 1300 грн

Баггі - 1700 грн

Синій маршрут 90 хв

Квадроцикл - 1600 грн

Баггі - 2200 грн

Чорний маршрут 120 хв

Квадроцикл - 2000 грн

Баггі - 2600 грн

пасажир +200 грн

Вказана тривалість подорожі - це середній час безпосередньо руху на квадроциклах. Тому до основного часу, при плануванні пригоди, для себе обов`язково треба врахувати + 20хв на перевдягання у камуфляж та інструктаж, перерви під час подорожі для фото на пам`ять, та час на роздягання і відпочинок від нанесених вам емоцій.
Нічого доплачувати за цей час, звичайно, не треба.

Замовити пригоди на квадроциклах

Комплексний відпочинок

Ми підготували окрему пропозицію для корпоративів, святкування дня народження, або просто відпочинку компанії друзів на цілий день. При замовленні в один день одночасно Пейнтболу і Квадроциклів - ви отримуєте ряд суттєвих переваг:

Пейнтбол

Знижка -10% на всі базові комплекти, та безкоштовне надання кожному учаснику холодної мінеральної води в спеку і гарячого чаю в холод.

Квадроцикли

Знижка -10% на всі маршрути + збільшення часу та протяжності всіх маршрутів на +10%. Разом халява на цілих 20%.

Шашлики

Безкоштовне надання лавок/столів для організації барбекю-зони навіть під час зливи в приміщенні під дахом.
При такому варіанті компанія ділиться на декілька груп, і поки одні рубають в пейнтбол, інші гоняють на квадріках, а дехто займається шашликами. А потім всі міняються, щоб всі бажаючі отримали незабутні емоції від кожної активності та море спогадів на майбутнє.

Подарункові сертифікати

Ми пропонуємо подарункові сертифікати на квадроцикли або на якусь суму грошей, або на базові комплекти на якусь кількість учасників. Типу, щоб вони ні за що не доплачували. Можна забацати сертифікат на 2600 грн, або наприклад на 2 учасників на червоний маршрут. Або взагалі будь-який сертифікат, який ви тільки не забажаєте.
А, і ще головний прікол. Сертифікати не мають обмеження по терміну придатності. Всі наші конкуренти запропонують вам сертифікат, який через місяць, або в кращому випадку - через півроку згорає. Уявляєте? На наш погляд це нечесно, і тому ми відмовились від часових обмежень дії наших подарункових сертифікатів взагалі. Тобто використати наші сертифікати ви можете і на наступний день після його покупки, а можете і через 5 років. Тому що ми насправді любимо і поважаємо наших клієнтів, а не ставимось до них, як до статистичного джерела готівки.
І ще ми красиво спакуємо сертифікат для вас в подарунковий бокс. І доречі ви не доплачуєте за сертифікат щось ще. Як у всіх інших. У нас ви купуючи сертифікат, оплачуєте суто вартіть послуги. Так, ми кращі, дякуємо).

Універсальні сертифікати!

Ми вирішили не зупинятись на звичайних сертифікатах, і запустили ще й універсальні. Це коли ви не знаєте, чи зайде тій людині (яку будете вітати) саме квадроцикли, і можете підстрахуватись універсальним сертифікатом. Який можна використати як на квадроциклах, так і на пейнтболі!
Ви можете подарувати сертифікат наприклад за 1600 грн, який можна використати на зелений маршрут на квадроциклах на двох осіб, або на базові комплекти на 4 осіб на пейнтболі. Або сертифікат на 2600 грн можна активувати на квадріках на червоній трасі на двох, або на базових комплектах на пейнтбол для 6 бійців. Правда Вау?
І дореч, ці сертифікати так само не мають визначеного терміну дії, і купуючи їх ви також ні копійки не переплачуєте більше вартості самої замовленої послуги!