Прокат квадроциклів у Львові

Єдиний прокат в межах міста!

Новий двіж від Psihov Group

подорожі на квадроциклах на Сихові

Окєй, від сьогодні ми пропонуємо ще більше драйву і емоцій кожного дня. Тепер це буде відбуватись ще й в русі, і на великі відстані. На вас чекають подорожі на нових квадроциклах по різноманітних маршрутах різної складності через мальовничі ліси на околицях Сихова, Львова та області.
Цей вид відпочинку ідеально підійде невеликим компаніям друзів, закоханим парам або дружнім родинам. Для керування нашими квадроциклами не потрібні фізична сила або досвід управління квадроциклами. Перед пригодою наші інструктори проведуть детальне ознайомлення з технічними особливостями, технікою безпеки та деталями обраного маршрута, і протягом всіх пригод будуть супроводжувати вас на окремому інструкторському квадроциклі.

Сезон 2024 відкрито

пригоди вже чекають

Для кого наші пригоди будуть цікаві?

Закохані пари

Просто друзякі

Найкращі подруги

Дружні родини

Гості міста

Та всі інші)

Унікальні маршрути

як для новачків, так і для досвідчених

Ми знайшли для вас декілька мальовничих локацій у Львові і недалеко поруч з містом, які абсолютно відрізняються одна від одної тематично, атмосферно і навіть настроєм. На кожній локації є два маршрута - зелений для новачків і червоний для більш досвідчених драйверів.
Хоча навіть ті, хто вперше сіли за кермо квадроцикла, при бажанні цілком здатні впоратись і з будь-яким нашим червоним маршрутом - ми все-таки дуже наполегливо рекомендуємо починати з зеленого маршрута. Так ви зможете і максимально насолодитись краєвидами локації, і водночас отримати нові навички і знання в керуванні новою технікою.

Як замовити пригоди на квадроциклах?